Objednávka realitních služeb (vlastník)

Kontaktní údaje:

*
*
*
*
*

Tímto si objednávám realitní služby k této nemovitosti:

prodej pronájem
*
*
*

Mám zájem o poskytování realitních služeb:

Výhradní Nevýhradní
Vzhledem k tomu, že se jedná o VÝHRADNÍ objednávku realitních služeb, HP realitní® bude výhradně zastupovat vlastníka nemovitosti po dobu trvání smlouvy o poskytování realitních služeb a vlastník není oprávněn vyhledávat sám či pomocí jiných zprostředkovatelů příležitost k uzavření budoucí kupní či kupní smlouvy.
Vzhledem k tomu, že se jedná o VÝHRADNÍ objednávku realitních služeb, HP realitní® bude výhradně zastupovat vlastníka nemovitosti po dobu trvání smlouvy o poskytování realitních služeb a vlastník není oprávněn vyhledávat sám či pomocí jiných zprostředkovatelů příležitost k uzavření nájemní smlouvy.
Vzhledem k tomu, že se jedná o NEVÝHRADNÍ objednávku realitních služeb, vlastník je oprávněn vyhledávat sám či pomocí jiných zprostředkovatelů příležitost k uzavření budoucí kupní či kupní smlouvy.
Vzhledem k tomu, že se jedná o NEVÝHRADNÍ objednávku realitních služeb, vlastník je oprávněn vyhledávat sám či pomocí jiných zprostředkovatelů příležitost k uzavření nájemní smlouvy.

Objednávám si realitní služby na dobu:

Určitou po dobu měsíců Neučitou

HP realitní poskytuje tyto služby:

HP realitní poskytuje tyto služby:

1. INZERCE 7. PRÁVNÍ SERVIS
2. ZPROSTŘEDKOVÁNÍ PRODEJE 8. NOTÁŘSKÁ ÚSCHOVA KUPNÍ CENY
3. PROHLÍDKY NEMOVITOSTI 9. DAŇOVÉ VYPOŘÁDÁNÍ
4. PROVĚŘENÍ ZÁJEMCE 10. PŘEDÁNÍ NEMOVITOSTI
5. FOTODOKUMENTACE 11. ASISTENCE PŘEVODU ENERGIÍ
6. ZAJIŠTĚNÍ REZERVACE 12. ZÁPIS NA KATASTRU / PŘEPIS NA DRUŽSTVU
1. INZERCE 7. PŘEDÁNÍ NEMOVITOSTI
2. ZPROSTŘEDKOVÁNÍ NÁJMU 8. ASISTENCE PŘEVODU ENERGIÍ
3. PROHLÍDKY NEMOVITOSTI 9. SERVIS BĚHEM NÁJMU
4. PROVĚŘENÍ ZÁJEMCE 10. ŘEŠENÍ PŘÍP. PROBLÉMŮ
5. PRÁVNÍ SERVIS 11. DODATKY KE SMLOUVĚ
6. FOTODOKUMENTACE 12. VRÁCENÍ NEMOVITOSTI

Prohlášení vlastníka:

  1. Vlastník se zavazuje, že veškeré kontakty se třetími osobami, které zajistí HP realitní®, budou realizovány výlučně přes HP realitní® a že bez vědomí HP realitní® neuzavře kupní smlouvu či budoucí kupní smlouvu k výše uvedené nemovitosti s osobou, která byla vyhledána HP realitní®.
  2. Vlastník akceptuje, že sjednaná provize za výše uvedené služby bude vybrána od kupujícího v okamžiku rezervace nemovitosti.
  3. Vlastník nezamlčí závažné informace týkající se jeho nemovitosti, které by v konečném důsledku mohly znemožnit uzavřít kupní smlouvu se zájemcem.
  4. V případě nevýhradní spolupráce do 3 dnů bude informovat o uskutečněném prodeji Pokud je však v té době dohodnuta prohlídka nemovitosti se zájemcem zprostředkovaným HP realitní®, pak vlastník bude HP realitní ® informovat nejpozději do 24 hodin před termínem prohlídky.
  5. Vlastník si je vědom toho, že HP realitní® po něm bude vymáhat sankci 5000,- v případě, pokud poruší bod 1 a 3. a sankci ve výši 1000,- při porušení bodu 4.
  1. Vlastník se zavazuje, že veškeré kontakty se třetími osobami, které zajistí HP realitní®, budou realizovány výlučně přes HP realitní® a že bez vědomí HP realitní® neuzavře nájemní smlouvu či budoucí nájemní smlouvu k výše uvedené nemovitosti s osobou, která byla vyhledána HP realitní®.
  2. Vlastník akceptuje, že sjednaná provize za výše uvedené služby bude vybrána od nájemce v okamžiku rezervace nemovitosti.
  3. Vlastník nezamlčí závažné informace týkající se jeho nemovitosti, které by v konečném důsledku mohly znemožnit uzavřít nájemní smlouvu se zájemcem.
  4. V případě nevýhradní spolupráce do 3 dnů bude informovat o uskutečněném pronájmu. Pokud je však v té době dohodnuta prohlídka nemovitosti se zájemcem zprostředkovaným HP realitní®, pak vlastník bude HP realitní® informovat nejpozději do 24 hodin před termínem prohlídky.
  5. Vlastník si je vědom toho, že HP realitní® po něm bude vymáhat sankci 5000,- v případě, pokud poruší bod 1 a 3. a sankci ve výši 1000,- při porušení bodu 4.
Souhlasím Nesouhlasím

Poučení

V případě Vašeho nesouhlasu má HP realitní® právo odmítnout Vaši objednávku. Tato objednávka je závazná a má stejnou platnost jako objednávka v písemné formě.

odeslat
Kontakt

HP realitní

Tel.: 723 288 536
info@hprealitni.cz

Kontaktní formulář

Aktuality

Oznámení týkající se provozu kanceláře Provoz je přerušen!

22.06.2014celá aktualita

Nabídka bytů a rodinných domů na prodej informace pro kupující i prodávající

30.03.2013celá aktualita

Upozornění majitelům nemovitostí žádáme sdělení nových kontaktních údajů, pokud je měníte

17.09.2012celá aktualita

+ více aktualit
Objednat realitní služby

Využijte našeho on-line formuláře pro objednání realitních služeb.

Vlastním nemovitost

Hledám nemovitost

Další služby

Homestaging NOVINKA! Nechte si poradit od odborníka při prodeji či pronájmu Vaší nemovitosti.

30.05.2012celý článek

Profesionální focení Vaší nemovitosti Nafotíme Vám fotky, které prodávají. Vyzkoušejte naše služby!

30.05.2012celý článek

Realitní poradenství ZDARMA poradíme našim klintům i komukoli, kdo se na nás obrátí s žádostí o pomoc či informace, jak se aktuálně vyvíjí realitní trh, a co je třeba udělat při záměru prodeje či pronájmu nemovitosti.

30.05.2012celý článek

Hypotéky, úvěry Poradíme Vám, jak řešit financování nákupu nové nemovitosti, její rekonstrukce, atd.

30.05.2012celý článek

© HP Realitní 2019 | Všechna práva vyhrazena